OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A SLUŽBY BURDAREALITY VIZ NÍŽE POD GDPR

 

 NABÍZÍME KOMPLETNÍ REALITNÍ, PRÁVNÍ A FINANČNÍ SLUŽBY

01-kompletní realitní, finanční a právní servis

 1. Zajistíme pro Vás kompletní realitní, právní servis a finanční servis potřebný k převodu Vaší nemovitosti, tzn. všechny potřebné smlouvy, ověření všech podpisů a úkony realitního makléře i advokáta související s převodem nemovitosti jsou v ceně naší provize. Profesionální jednání makléře je naší samozřejmostí.

02-poradenství zdarma a stanovení tržní ceny

 1. Poradíme a stanovíme reálnou cenu Vaší nemovitosti zdarma. Zpracujeme pro Vás i posudek se stanovením tržní ceny a v případě následného podpisu exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy na prodej Vaší nemovitosti je posudek pro Vás zdarma. Garantovat Vám nejvýhodnější cenu Vaší nemovitosti je možné jen v případě exkluzivní spolupráce na základě uzavřené exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy.

 03-kvalitní a efektivní inzerce nemovitosti

 1. Efektivně vyinzerujeme Vaši nemovitost na všech těchto serverech: Sreality .cz, Reality .iDnes .cz, Domy Byty Pozemky .cz, Real Hit .cz, Raj Realit .cz, Real city .cz, Ceske reality .cz, Stredoceske reality .cz, Zapadoceske reality .cz, Severoceske reality .cz, Vychodoceske reality .cz, Reality -benesov .cz, Reality -melnik .cz, Reality -praha -vychod .cz, Reality -domazlice .cz, Reality -ceska -lipa .cz, Reality -jicin .cz, Reality -semily .cz, Maxireality praha .cz, Byty -melnik .com, Byty -semily .com, Byty -praha .org, Cesky internet .cz, Reality euro .cz, Realitni servery .cz, Reality .mesec .cz, Reality .denik .cz, Pozemky -melnik .cz, Pozemky -praha -vychod .cz, Pronajem -melnik .cz, Pronajem -praha .com.

04-právní servis - smlouvy, úschova a ověření

 1. Kompletní právní servis, tzn. příprava všech smluv potřebných k převodu Vaší nemovitosti s ověřením všech podpisů a advokátní úschova finančních prostředků je započtena v ceně naší provize. Veškerý právní servis pro nás zajišťuje pan Mgr. Andrej Najman a je zahrnut v ceně naší provize.

05-převod nemovitosti na katastru a družstvu

 1. Zařídíme pro Vás převod Vaší nemovitosti na katastru, kolek (nebo správní poplatek) na návrhu na vklad ke kupní smlouvě jsou pro Vás zdarma. V případě převodu družstevního podílu pro Vás zajistíme převod na příslušném bytovém družstvu. Smlouva o převodu družstevního podílu s ověřenými podpisy je rovněž v ceně naší provize.

06-finanční servis - hypotéky, úvěry a pojištění

 1. Zajistíme pro Vás, pro nabyvatele (pro kupujícího) kompletní finanční servis, tzn. vyřízení hypotéky, úvěru a pojištění. Finanční servis je pro Vás, pro nabyvatele (pro kupujícího) zdarma. Náš zkušený finanční poradce, specialista na hypotéky a úvěry, pan Roman Burda pro Vás, pro nabyvatele (pro kupujícího) jistě najde tu nejoptimálnější a pro Vás bezpečně tu nejvýhodnější variantu financování a zajistí Vám i k hypotéce životní pojištění a pojištění nemovitosti (domácnosti).

07-předání nemovitosti a přepis elektřiny, plynu a vody

 1. Předáme Vaši nemovitost s odečtem všech měřidel v předávacím protokolu pod dohledem našeho makléře a zajistíme přepis u všech dodavatelů energií (např. ČEZ, Innogy, Veolia). Vše je zahrnuto v ceně naší provize.

08-vyplacení dluhů, exekucí a výkup nemovitosti

 1. Vykoupíme Vaši nemovitost v hotovosti - okamžité peníze do 48 hod od podpisu zajišťovacích smluv. Vyřešíme Vaše dluhy a exekuce, vyjednáme za Vás s exekutory a bankami, nebo jinými věřiteli úhradu Vašich dluhů z prodeje Vaší nemovitosti. (cenová nabídka této služby je individuální podle rozsahu případu, dle vyplácených pohledávek a dle potřebného právního servisu).

09-energetický štítek a geometrické dělení

 1. Zajistíme pro Vás vypracování Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) tzv.energetického štítku a dále pro Vás zajistíme geometrické zaměření a vypracování geometrického plánu, např. pro dělení pozemků, nebo pro ověření (legalizaci) neověřených staveb stavebním úřadem, tzv. ,,černých staveb,, (např. kolen, garáží, přístaveb), které nejsou zapsané v katastru nemovitostí, a rovněž zajistíme tzv. pasportizaci pro ověření těchto objektů příslušným stavebním úřadem s následným podáním žádosti o zápis do katastru nemovitostí již stavebně ověřených staveb na příslušné pracoviště Katastrálního úřadu. Cena Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), geometrického zaměření objektů a vypracování geometrického plánu s vypracováním pasportu (pasportizace) stavby je dle pracnosti stanovená od zpracovatelů této dokumentace a není zahrnuta v ceně naší provize. 

BONUSY PRO PRODÁVAJÍCÍ A KUPUJÍCÍ NEMOVITOSTÍ

 1. Nafocení Vaší nemovitosti okem architekta
 2. Architektonické poradenství při rekonstrukci koupené nemovitosti zdarma
 3. Předání kontaktů na spolupracující řemeslníky a stavební firmy
 4. Pojištění domácnosti