Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji družstevní byt dispozice 1+1/L s lodžií v 5. patře (6. nadzemní podlaží) panelového domu v oblíbené lokalitě v Neratovicích. Cena je k jednání.
Celková výměra podlahové plochy je 41,27 m2 včetně lodžie a zděné sklepní kóje.
Dům je po kompletní rekonstrukci, se zateplenou fasádou a plastovými okny s vnitřními žaluziemi a venkovními el. ovládanými roletami.
Byt byl před 8 lety zrekonstruován, jádro bylo vyzděno z cihel Ytong, v jádru byly rozvedeny nové elektroinstalace, s novým rozvaděčem v předsíni a byly položeny nové podlahy. V předsíni, v koupelně, na WC a v kuchyni je nová dlažba. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha.
V bytě jsou nová dveřní křídla s obložkovými zárubněmi v odstínu buk.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo zapuštěné v obkladu orámované bombatem, otopný el. žebřík a přípojky pro pračku. V koupelně je minerální podhled s bodovkami.
WC je samostatné s kombi WC mísou s nádržkou. Na WC je nástěnná baterie s bidetovou sprchou a elektrický ventilátor.
Stoupačky v instalační šachtě jsou nové plastové.
V kuchyni je nová kuchyňská linka od truhláře na míru, el. trouba Mora, sklokeramická varná deska Mora, nerezová digestoř OK elektrospotřebiče a nerezový dřez.
V předsíni je dvoukřídlá vestavěná šatní skříň s nástavcem.
Vytápění bytu je ústřední s radiátory s digitálními měřidly.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, zatím uvádíme "G".
V místě je veškerá občanská vybavenost, poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, nemocnice s porodnicí, 3 lékárny, 6 supermarketů, 6 školek, 2 základní školy, gymnázium, SOŠ a SOU, obchodní akademie, základní umělecká škola, dům dětí se zájmovými kroužky, domov pro seniory, pracovní úřad, finanční úřad, MěÚ, knihovna, pošta, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením, společenský dům s kinem, restaurace, cukrárny. Cesta autem do Prahy – Ládví, Prosek, Ďáblice, Letňany, Čakovice trvá 20 minut a výborné dopravní spojení zajišťuje také vlak do Prahy – Vysočan (39 minut), do Prahy – Hlavní nádraží (37 minut) nebo bus 348 do Prahy – Ládví (31 minut), bus 351 do Prahy – Letňany (41 minut), popř. bus z Neratovic – Byškovic 369 do Prahy – Ládví (24 minut). Do Kralup n/V jezdí vlak nebo bus 473, na Mělník a do Brandýsa n/L vlak a bus 471.
V případě zájmu o více informací a domluvení prohlídky volejte makléře.
Žádost o prohlídku
Vyplňte následující formulář a naši makléři Vás budou v nejbližší době kontaktovat a dohodnou přesný termín prohlídky této nemovitosti.